.

.

Сапун Сад со Потрошувачка,3 Боја Сапун Јадење,Лист-Форма Туш Сапун Носителот,Сапун Носителот, Сапун Saver,за Кујна, Имајте Soap Суви, Лесно да се Чисти(3 Парчиња)

Сапун Сад со Потрошувачка,3 Боја Сапун Јадење,Лист-Форма Туш Сапун Носителот,Сапун Носителот, Сапун Saver,за

мислење на клиентот:

DEN 1687.20
Достапност
Во достапна форма

【Лесно да се Чисти и Против пролизгување】 Овој сапун saver за туш е направен од флексибилни силикони, која е мека и лесно да се чисти.Против пролизгување на силиконски обезбеди многу триење, сапун јадење и сапун не падне во мијалникот.Вие можете безбедно да се стави на работ на вашата бања или кујна потоне или када. 【Високо-Квалитетни Материјали】Направен од висок квалитет на П. П пластика, издржливи, со цел да се користи за долго време.3 различни бои , розова, зелена и сина,можете да изберете една вашиот омилен да ги красат вашата бања. 【Лист Сапун Носителот】Лист-форма, двоен слој дизајн, модерен и убавина, лесно да се чисти, се направи вашиот сапун за сува побрзо. 【Чувајте Го Сув Сапун】 На шупливи дренажа структура на туш сапун носителот може да помогне да се исцеди водата брзо, ефикасно спречување на сапун од омекнување и одржување на работниот век на сапун. 【Широка Примена】Тие работат одлично во туш/ бања/ када/ контра врвот/ кујна и повеќе.За сапун/ клучеви/ очила и повеќе.Сапун Сад со Потрошувачка,3 Боја Сапун Јадење,Лист-Форма Туш Сапун Носителот,Сапун Носителот, Сапун Saver,за Кујна, Имајте Soap Суви, Лесно да се Чисти(3 Парчиња).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите