.

.

3 Боја Сапун Јадење,Лист-Форма Туш Сапун за Носител со Одвод Фах,Када и Кујнски Мијалник, Одвод Сапун Кутија,Модерен Сапун Сад за Туш Кујна

3 Боја Сапун Јадење,Лист-Форма Туш Сапун за Носител со Одвод Фах,Када и Кујнски Мијалник, Одвод Сапун Кутија,Модерен

мислење на клиентот:

DEN 179.76
Достапност
Во достапна форма

1.Пакетот вклучува : лист форма сапун кутија 3 Еез за 3 бои , Потрошувачка на горниот слој и чување на водата во долниот слој.Не ќе се направи сапун омекне и дамка на контра врвот држи вашиот сапун трае подолго. 2.Производ големина : Околу 18 x 10.5 x 2 см / 7" x 4" x 0.8". 3.Лист форма дизајн, убав украс за секоја countertop.Погоден за повеќето големини на сапуни. 4.3 Симпатична Стил :3 различни бои , розова, зелена и сина,можете да изберете една вашиот омилен да ги красат вашата бања. 4.3 Симпатична Стил :3 различни бои , розова, зелена и сина,можете да изберете една вашиот омилен да ги красат вашата бања.За нашите производи: ▪ Боја : зелена, Розова, bule. ▪ Материјал : ПП пластика. ▪ Големина : 6.9"x 4.2"x 0.8". ▪ Тежина : 4 унца 3 различни Нордиските бои можете да изберете, розова, зелена и сина боја,може да избере онаа на вашите омилени да ги красат вашата бања.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите