.

.

Lancher 2-Pack Сапун Rack (Без Дупчење) не ' Рѓосувачки Челик Сапун Јадење Лепило Сапун Фах Бања Рек Полица Сапун Држачот за Туш и Тоалет Кујна Сребро.

Lancher 2-Pack Сапун Rack (Без Дупчење) не ' Рѓосувачки Челик Сапун Јадење Лепило Сапун Фах Бања Рек Полица

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

Без дупчење што се бара, Лесен и Брз инсталацијата, може да се инсталира на било каква МАЗНА површина слична на керамички плочки или стакло, работа на anysurface дека Двојно Двострано Лепливи Ленти ќе работат.Сигурност најважен; Благодарение на нашиот единствен супер лепак, производот може да се одржи најмалку 7 кг за повеќе од 5 години.Обновливи продаваат рек; само треба да се цел Двојно Двострано Лепило Лента за да го замените ако сакате треба да се движи, тоа се достапни на сите хардверски продавница.Направени од цврст трајни, Анти- 'Рѓа 304 од не' рѓосувачки челик. 5 Години Гаранција - Бесплатен замена, ако тоа паѓа во рок од 5 години.Без дупчење што се бара, Лесен и Брз инсталацијата, може да се инсталира на било каква МАЗНА површина слична на керамички плочки или стакло, работа на anysurface дека Двојно Двострано Лепливи Ленти ќе работат.Сигурност најважен; Благодарение на нашиот единствен супер лепак, производот може да се одржи најмалку 7 кг за повеќе од 5 години,за Обновливи продаваат рек; само треба да се цел Двојно Двострано Лепило Лента за да го замените ако сакате треба да се движи, тоа се достапни на сите хардверски продавница.Направени од цврст трајни, Анти- 'Рѓа не' рѓосувачки челик.5 Години Гаранција - Бесплатен замена, ако тоа паѓа во рок од 5 години.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите