.

.

Сојузничките Месинг TR-32 Tribecca Колекција Ѕид Монтирани Сапун Јадење, Антички Бакар

Сојузничките Месинг TR-32 Tribecca Колекција Ѕид Монтирани Сапун Јадење, Антички Бакар

мислење на клиентот:

DEN 1863.12
Достапност
Во достапна форма

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Ѕидот монтирани дизајн е идеален за употреба на простор.Достапни во различни дизајнер завршува.Лесна инсталација инструкциите обезбедени.Предвидено со ограничено траење.Заврши својата décor со овој фино направена сапун јадење.Чувајте ги вашите countertop чиста и средена бесплатно при додавање на завршувањето на допир да вашиот простор.Направени од цврст месинг и обезбедени со живот finsh за да се осигура производи никогаш нема да рѓа.На Tribecca Колекција е малку слични на нејзината "сосед," на Soho собирање и е лесно да се спарите со тоа.Двете функција тапи, snub-nosed дизајни.Разликата се гледа во filial облик : додека Soho има заоблени крајот, Tribecca е рамен, детални со риџ.Tribecca, исто така, прави повеќе користење на здолниште дека циклуси околу filial.Тоа е око-фаќање на функција се гледа низ оваа колекција, особено на крпа барови, прстен, и valets; гимнастик/држач, четка за заби; сапун јадење; тоалет хартија носители; облека куки; и бричење/шминка огледала.Колекцијата, исто така, вклучува стакло и дрво полиците и самостојна, четири-рака замав крпа и камериер.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите