.

.

Змија SkinPrinted Обновливи Вечера Салфетка Крпа Совршен за Свадби Коктел Божиќ Вечери Салфетки Партии Декоративни 2 КОМПЈУТЕРИ

Змија SkinPrinted Обновливи Вечера Салфетка Крпа Совршен за Свадби Коктел Божиќ Вечери Салфетки Партии Декоративни

мислење на клиентот:

DEN 1281.60
Достапност
Во достапна форма

♬ , Ако сте го купиле нашите крпа салфетки и имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот во рок од 24 часа.Ве молиме да бидат сигурни да се купи. ♬ Мода американ салфети се направени од 100% висок квалитет на полиестер.Лесно за одржување и издржливи крпа салфетки може да се рециклира, може да биде свиткан, и се лесни за чување, лесен во тежина, мал во големина, и лесно да се носат. ♬ Димензии : 18.7 x 18.7 инчи (47.5 x 47.5 cm).Ова платно салфетка е совршен за вашата маса душеци и placemats, и исто така многу погодни за рака крпи.Тоа изгледа совршено на маса или placemat во вашиот симпатична и топол дом. ♬ Нашите крпа салфетки употреба high-definition технологија на печатење, исклучителна модели, full-frame еден двострано печатење, многу lifelike, и светли бои за печатење нема да исчезнат.Додавање еден допир на елеганција на вашата маса ќе помогне во подобрувањето на вашата јадење искуство и понатамошно зголемување на атрактивноста на табелата. ♬ Ова платно салфетка може да истакнуваат својата посебност и елеганција.Тоа е погоден за семејно јадење, празнична вечери, свадби, роденден партии, банкети и партиите, итн., да се купи совршен подарок за вашата маса!На родендени, housewarming, Денот на Вљубените, Божик, Нова Година, било кој празник, даде твоите најдобри пријатели и семејството прекрасен подарок.Крпа Салфетки Вечера Табела Салфетки Перат Обновливи за Домашен Празник Партија Свадбата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите