.

.

Мртвите Златен Череп Плажа Кеси крупните за Жените Патување Tote Торба Одмор Essentials Водоотпорен со Мрежа Торба Патент за Жените, Работа, Обука, Пешачење

Мртвите Златен Череп Плажа Кеси крупните за Жените Патување Tote Торба Одмор Essentials Водоотпорен со Мрежа

мислење на клиентот:

DEN 719.76
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Mesh.Патент затворање.Рака Мие Само. 【Големина висат сува во сенка; железо во ниска температура; не се измијат, или присилува надвор (делумно се притисне).Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Ако ви треба голем капацитет, стилски и едноставен перниче, тогаш нашата Патување Tote Торба е вашиот најдобар избор!Кликнете и да го додадете во кошничката и да ја однесете дома!Зошто да изберете нашите Мртви Златен Череп Плажа Торба? 1. Димензии : Должина 52*Ширина 18.5*Висина 38cm (20.5 X 7.3 X 15 инчи) Рака за рака висина 30cm (11.8 брадата)2. Материјал : Направен од 100% полиестер влакна, кој е водоотпорен и издржливи.Надворешноста е исто така лесно да се чисти : само спреј вода или почиста и ги исклучите дамки.3. Голем Капацитет : На Плажа Торба има голем простор : главен големи џеб, две внесува џебовите на двете страни на торба и еден ПВЦ патент торба во внатрешноста на главниот торба.Главната џеб може да се користи за чување на повеќе крпи, бања крпи, и разни сончање toiletries.Тоа е исто така погоден за чување на туристички објекти и излет предмети за мајки и бебиња.Голем простор да се сместат млеко таблети, облека и други предмети.Вметнатите џебовите на двете страни на торба, може да се стави литургија, влечки, итн.Постои транспарентен ПВЦ патент торба во внатрешноста на главниот торба, која може да се стави некои влажна облека, и другата страна има две-grid мрежа торба, која може да се сместат мали објекти.4. Примена : На Плажа Торба е практичен и модерен.Совршен за крајбрежје, кампување, вежбање, салата, канцеларија, шопинг торба и повеќе.Во прилог на тоа, оваа плажа чантата, исто така, може да биде прекрасен подарок за секого, како што се роденден подароци, свадба подароци или ден на мајката подароци, итн. 5. Перење инструкции : се Препорачува да се мијат со рака; висат сува во сенка; железо во ниска температура; не се измијат, или присилува надвор (делумно се притисне).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите