.

.

Жан Dubost Салата Сервери Со Рачки, Тиркизна

Жан Dubost Салата Сервери Со Рачки, Тиркизна

мислење на клиентот:

DEN 695.04
Достапност
Во достапна форма

Abs Рачки.Нерѓосувачки Челични Ножеви.Сертификат за Автентичност.Боја Вредност : Тиркизна.Од Бренд : Жан Dubost.Со своите Тиркизна рачки, овие салата сервери ви обезбеди со класичен изглед.Секој сервер е направен од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик и ќе зафат секој вид на салата со леснотија.Овие сервери се машина за миење садови безбедно и се ' рѓа отпорни.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите