.

.

Comas 4779 Viena 18/10 Салата Вилушка, Нерѓосувачки Челик, Повеќе Боја

Comas 4779 Viena 18/10 Салата Вилушка, Нерѓосувачки Челик, Повеќе Боја

мислење на клиентот:

DEN 2044.80
Достапност
Во достапна форма

Нејзината Елегантна Завршница Даде Мазна Заоблени Рабови, Со Луксузни Допир.Направени Од Високо Квалитетни Нерѓосувачки Челик Со Никел Слободни 18%.Направен Во Шпанија.Нејзината Елегантна Завршница Даде Мазна Заоблени Рабови, Со Луксузни Допир .Направени Од Високо Квалитетни Нерѓосувачки Челик Со Никел Слободни 18% .Направен Во Шпанија.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите