.

.

Готвач Занает Премиум Салата Режа Маша, 11.25 инчен, Јасно

Готвач Занает Премиум Салата Режа Маша, 11.25 инчен, Јасно

мислење на клиентот:

DEN 115.68
Достапност
Во достапна форма

Направени со тешки пластика за издржливост и се чувствуваат.Лесен за употреба со било страна, или дури и ако имате мали раце.Овие маша дојде освен за чистење, но се уште удобно да се користи.Атрактивен дизајн е одлична за бафет стил служат.Топ рек машина за миење садови безбедно за лесно чистење.Со овие 11.25-инчен маша ќе имаат можност за користење на една страна да се сфати салата од сад ако стои во линија со чинија во другата рака.Овие маша се дизајнирани да дојде освен за олеснување на чистење.Тие доаѓаат, освен за чистење, но се атрактивни enoug да се користи во речиси секоја вклучена или семејство стил вечера.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите