.

.

3 ЕЕЗ Поплава Вода Бариера Sandbags Долго Платно Sandbags Заштита од Поплави Задебелена Обновливи Песок Кеси - Поплава Бариера за Дожд Вода за Контрола на Поплави Ураганот ?

3 ЕЕЗ Поплава Вода Бариера Sandbags Долго Платно Sandbags Заштита од Поплави Задебелена Обновливи Песок Кеси

мислење на клиентот:

DEN 623.76
Достапност
Во достапна форма

Пакување : ќе добиете 3 парчиња sandbags за поплави; вие можете безбедно да се користи како бариера за поројниот дожд, вода, и поплави.Силен Материјал : платно sandbags се направени од дебело платно материјал, фирма и издржливи, со убаво водоотпорен ефект.Големина : во Споредба со другите sandbags, нашите drawstring sandbags е продолжен, во должина достигнува 7 метри ширина е 6 инчи; Sandbags може да се примени за водоотпорен третман на повеќето гејтс.Drawstring дизајн : еднократно sandbags дојде Drawstring инсталиран на sandbag е лесно да се управува, кој е дизајниран на отворањето; Само треба да се стегне и се врзуваат тоа песок за да се спречи протекување, лесен и брз.Висока цврстина : нашата задебелена sandbags имаат многу убаво грубост; Брзо да се изгради брани кога е потребно да се обезбеди безбедност, тоа е доволно флексибилен за да биде свиткана во свиоците и околу аглите на вратата или ѕид.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите