.

.

1300Ml Ручек Кутија 304 од не ' Рѓосувачки Челик Вечера Плоча Студент Возрасни Голем Капацитет Садови Кујнски Прибор (Боја : D: D)

1300Ml Ручек Кутија 304 од не ' Рѓосувачки Челик Вечера Плоча Студент Возрасни Голем Капацитет Садови Кујнски

мислење на клиентот:

DEN 614.16
Достапност
Во достапна форма

Ручек кутија со капак може да се користи како мобилен телефон држачот. лесен за употреба и безбедни. Храна одделение материјали, здравје и безбедност. Мали димензии, лесно да се спроведе. времето за испорака е 15-25 дена, ако сеуште не може да ги примите вашата нарачка по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.Боја : Розова, црвена, Blue Material : не ' Рѓосувачки челик и PPWeight : 545g Size : 7.5*20*28cm Style : Modern Package Bento кутија *1 Tableware *1.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите