.

.

Geriop Децата Ручек Кутија, Еколошки Ручек Кутија за Овошје за Супи од месо(Розова 12cm)

Geriop Децата Ручек Кутија, Еколошки Ручек Кутија за Овошје за Супи од месо(Розова 12cm)

мислење на клиентот:

DEN 270.96
Достапност
Во достапна форма

Цртан филм печатење шема е сладок и привлечен, мала големина и лесни, може да биде подарок за вашите деца.За чување на различни видови храна, супи, овошје, да се избегне кршење помеѓу храна, и да се спречи храна од мешање заедно.На ручек кутија усвојува храна‑одделение високо‑квалитетни PP материјал надворешниот шасија.Издржливи, рѓа‑доказ и еколошки.Оваа бенто кутија може да се користи, запечатени и течење‑доказ, може да се спречи храна од протекување или мирис, и да ја задржите вашиот храната свежа.Децата хранење чинии се лесни за чистење, само исплакнете тоа брзо со топла вода за да се направи полесно да се чисти, еднократно, и издржливи.Дамка може да се отстрани со миење со топла сапуница вода.Функција : 1. На ручек кутија усвојува храна‑одделение високо‑квалитетни PP материјал надворешниот шасија.Издржливи, рѓа‑доказ и еколошки friendly2. Оваа бенто кутија може да се користи, запечатени и течење‑доказ, може да се спречи храна од протекување или мирис, и да ја задржите вашата храна fresh3. Децата хранење чинии се лесни за чистење, само исплакнете тоа брзо со топла вода за да се направи полесно да се чисти, еднократно, и издржливи.Дамка може да се отстрани со миење со топла сапуница water4. Цртан филм печатење шема е сладок и привлечен, мала големина и лесни, може да биде подарок за вашиот kids5. За чување на различни видови храна, супи, овошје, да се избегне кршење помеѓу храна, и да се спречи храна од мешање together Specification : Предмет Тип : Деца Tableware Material : Нерѓосувачки Челик +PPWeight : 137g/4.8 oz Пакет Листа : 1 x Cover1 x Bowl Note : ве Молиме не го стави во микробранова печка или кабинет.

Клучни карактеристики

Item Type:
Children's Tableware
Material:
Stainless Steel +PP
Weight:
137g/4.8oz
Package List:
1 x Cover1 x Bowl :
Please do not put it in a microwave oven or cabinet :

Им се допаѓа и на купувачите