.

.

Просторот Роботи Обновливи Leakproof Ручек Кутија, Торба Здрав Изолирана Кутија со Прилагодливи Рака Tote Кутија Сад Организаторот за Мажи

Просторот Роботи Обновливи Leakproof Ручек Кутија, Торба Здрав Изолирана Кутија со Прилагодливи Рака Tote Кутија

мислење на клиентот:

DEN 575.76
Достапност
Во достапна форма

【Лесни & Преносни】Ручек торба е едноставен, модерен и лесни, тоа е погодно да се користи како вашиот ручек торба, кулер торба пикник торба, преземање торба или шопинг торба. Материјал & издржливост : целиот оброк торба е направен од 100% полиестер влакна, што е силна и не е лесно да пропадне, и ги штити храна од тоа да биде уништен.05 инчи (L*W*H).Овој ручек перниче е многу погодна за деца, жени и мажи.Во ова време ви треба за совршена торба дека може да се задржи вашата храна топло или ладно, така што ќе може да уживате во вашиот оброк.Овој ручек tote лесно може да се вклопи во сите грицки, пијалоци, сендвичи, овошје или зеленчук, тоа може да се спакуваат сите вашата храна и предмети во текот на денот, како што се ручек, копчиња, картички, салфети, телефон полначи, шише за вода, нож, вилушка и лажица,итн.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите