.

.

LSNLNN Бенто Boxs,Изолирани Ручек Кутија Студент Јапонски Стил, Посебна Канцеларија Работник Ручек Кутија со Ориз, Поделени Мулти-Слој Овошје Кутија за Ручек Кутија,C

LSNLNN Бенто Boxs,Изолирани Ручек Кутија Студент Јапонски Стил, Посебна Канцеларија Работник Ручек Кутија со

мислење на клиентот:

DEN 367.20
Достапност
Во достапна форма

5. Еластичен Завој, Не е Лесно да се Опуштени и Лесно да се Носат, Храна Одделение Силиконски Запечатување Прстен, Добра Запечатување Перформанси, Не е Лесно да се Деформира. 4. Не е Лесно да се Деформира, Лесен за Чистење, Цена-Ефикасен, Отпорни на Топлина, Отпорни на Киселина, Висока Затегнувачка, Висока Виткање, големо Влијание. 3. Храна-Одделение за Безбедност на Материјал, Pbt Материјал, Нема Штетни Супстанции Како што се Bpa, Безбедно Материјал, Запечатени и Leakproof. 2.6 Слој за Одвојување Дизајн, Ергономски, Место Храна Сортирање, Не е Лесно да Уживате, Трајни Заклучување. 1. Топла и Ладна, Двојно Чување на Свежи-Водење Греење, Нарачана Замрзнати Течност, се Задржи Мраз за 3-4 Часа, се Направи Храна Новак.Производ Параметри : Капацитет : 1 LNet Тежина : 500 GNumber на Подови : 2 Floors Size : 20 X10.2 X12.4 Cm Material : Pbt/Pp/Silicone Scope на Примена : за Дома, Канцеларија, Спортски, Outdoor Heating Метод : Греење Време 2-3 Минути, со Цел да се Постигнат Резултати, Стоп за Греење по 1-1 Минути и Половина, Извадете го Садот од Микробранова, Промешајте Храна, Продолжи да се Загрее, ве Молиме Отворете го Гума Приклучок и Потоа Отворете Средината Маска за да ги Споделите Воздухот Бегство, Пред да се Стави во Микробранова Печка, ве Молиме да го Отстраните Средината Покрие за да се Избегне Штетата Предизвикана од страна на Отпорност на Топлина.Чистење Метод : 1. Чисто Масло и Маснотии во Времето за да се Спречи Солидификационно.На кафе со Детергент и Чистење со Мека Крпа.2. по Чистење, Брзо Ги исклучи Водата за Дамки за да се Избегне Оксидацијата на Куп и да се Сврти Жолта.3. Забрането е да се Користи Челик Топката Чистењето да се Избегне Оштетување на Бојата на Површината.Препораки : ве Молиме Не го Надминува 500 W за Микробранова Енергија, ве Молиме да Не Надминува 3 Минути за Греење Време.Ве молиме да се Биде Внимателен Дека Течни Греење Ќе Предизвика Изгореници, а Не за Чување Млечни Производи, Бебе Топла и Ладна Храна.Ве молиме да се Стави на Ручек Кутија Далеку од Греење Resistor Note : Изолација Торба Боја е Случајно се Испратени.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите