.

.

Кенгур Со Кутија За Ручек Кутија, Торба Преносни Обновливи Изолирани Ручек Кулер Tote

Кенгур Со Кутија За Ручек Кутија, Торба Преносни Обновливи Изолирани Ручек Кулер Tote

мислење на клиентот:

DEN 256.80
Достапност
Во достапна форма

Материјал Опис : Со Висок Квалитет На Оксфорд Ткаенина, Дебели Interlayer И Храна-Одделение Peva Обвивка, Тоа Е Силен И Издржлив И Може Да Се Задржи На Храната Топла/Ладна За Неколку Часа.Нашите Кенгур Кутија Со Изолирани Ручек Торба Држи Вашата Храна/Пијалоци На Најдобрите Температура.Голем Капацитет : 8(L) X4(W) X10(H) Инчен, Еден Mesh Страна Џеб За Лесно Да Се Носат Шише За Вода.Доволно Простор За Закуски, Салфети И Прибор.Разноврсна Користење На Разновиден Tote Кеси Се Применуваат За Широка Група, Мода Доволно Како Женски Преносни Шминка Кеса, Голема Дребулии Торби За Носење За Повик За Патување, Отворено Се Користи Како Ужинка Торба, Се Земе Како Мала Торба Ладилник Пополнување Со Храна / Пијалоци За Пикник / Кампување.Доста Убави И Привлечни Како Еден Убав Подарок Торба За Пријатели, Ќерка, Роденден, Денот на Мајката Присутни.Добар Употреба : Премиум Ткаенина Конструкција Го Прави Овој Мал Ручек Pail Трајни И Лесни Да Се Чистат.Со Ice Pack,Изолација, Помага Задржат Топла И Ладна Температура Целиот Ден За Да Се Подобри Квалитетот На Храната, Свежината И Вкусот,Се Задржи Здрав Оброк.Тоа Е Отпорни На Влага,Брза И Едноставна Организација.Миење : Да Се Мијат Со Рака, Не Кајгана, Не Се Вртат Сува, И Нека Се Исуши Природно.Нашите Кенгур Со Кутија За Ручек Торба Поставата Peva Може Да Се Задржи Вашата Храна/Пијалоци Во Оптимална Температура, Па Секогаш Можете Да Ја Дополните Со Топол Вкусна Храна И Ладни Пијалоци!И Внатрешната Обвивка Може Да Биде Лесно Да Се Избриша Се Чистат Со Влажна Крпа.На Ручек Торба Е Стилски И Функционално, Совршен Придружба За Идиличната Ден Поминато Со Семејството И Пријателите Ужива Во Одлична Отворено.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите