.

.

Ручек Кутија 2 Слоеви Термички Ручек Кутија за Деца Термос Храна Контејнер Нерѓосувачки Челик Изолација Бенто Lunchbox Складирање Dinnerware Сетови (Боја : Сина-Doraemon, Број н?

Ручек Кутија 2 Слоеви Термички Ручек Кутија за Деца Термос Храна Контејнер Нерѓосувачки Челик Изолација Бенто

мислење на клиентот:

DEN 863.52
Достапност
Во достапна форма

NOMAGTAI "ЛЕСНО ДА ги КОРИСТАТ Нашите удобен и разноврсна Бенто Кутии се дизајнирани да служат совршен дел треба да се носат за работата, училиштето, салата,, парк и сите други отворено прилика.Храната што се троши за да се постигне својата балансирана исхрана цели.MATERIALF ood Садовите за Складирање се направи на највисок квалитет на еко-пријателски, пластика, материјал кој е безбедно да се користи.Нејзините здрав дизајн е изграден да го издржат топлина од микробранова.Тие се издржливи, замрзнувач безбедно, микробранова печка безбедно и машина за миење садови безбедно.ДОБРА МЕМОРИЈА ЗА ХРАНА Овие ручек кутии контејнери се пластовидно кој е практичен за да заштедите време кога сте во потрага за простор во фрижидер или кабинет.Тие се обновливи за друг одат и прифатлива.ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА Ако наидете на проблеми во употреба, можете да контактирате со нас. ".

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите