.

.

Изолирани Ручек Вреќа Голема, Оброк Првично Организаторот За Жени Мажи Возрасни, Ручек Кутија За Статистика Училиште Пикник Камп, Плажа Храна Кулер - 3d Апстракт Бра

Изолирани Ручек Вреќа Голема, Оброк Првично Организаторот За Жени Мажи Возрасни, Ручек Кутија За Статистика

мислење на клиентот:

DEN 546.48
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Ова Ручек Tote Е Направен Од Носат-Отпорни, Полиестер Влакна Ткаенини, Висока Густина Задебелена Изолација Пена, Peva Водоотпорен Материјал, Leakproof, Лесен За Чистење, Не-Токсични И Безбедна Храна.Тоа Ќе Го Задржи Вашето Храна Топло Или Ладно Околу 4 Часа.Димензија : 11 Инчи (L) X 7 Инчи (W) X 9.5 Инчи (H).На Ручек Торба Внатрешноста Е Пространа Доволно Да Се Вклопи Во Вашиот Ручек, Пијалоци И Грицки.Тоа Карактеристики : 1.)Класичен Облик, Големо Отворање Дизајн (Максимизиран Отворање За Лесен Пристап До Објекти);2.)Една Од Главните Џеб Со Засилен Webbed Рака-На;3.)Мазна Двојна Патент.Лесно Да Се Чисти И Разноврсна : Ентериерот Е Наредени Со Еколошки Peva, Водоотпорен И Мека, Дури И Ако Постои Храна Истури Феномен, Само Лесно Да Се Избрише.Мека Рачка Дизајн Е Лесно Да Се Носат.Обновливи Изолација Торба Може Да Се Користи Како Ручек Торба, Изолација Торба, Преземање Торба (Организација На Некои Потреби), Едноставен И Дарежлив, Погодно Виткање Паста За Складирање, Што Е Практичен И Модерен.Совршен Подарок Идеја : Тоа Е, Исто Така, Идеален Подарок За Жените И Мажите;Совршен За Вашиот Мобилен Животен Стил, Тоа Е Идеален За Работа, Учење, Излети, Патувања, Референци И Многу Други Прилики.Изолирани Обновливи Ручек Торба За You It Е Основно Џеб Со Дневни Потреби Како Што Се Оброци, Храна Контејнери, И Полна Големина Шишиња Со Вода.Големото Отворање Дизајн Е Максимизиран За Да Го Отворите Отворање, Така Што Тоа Е Супер Лесно Да Се Вчита / Uninstall.Покрај Тоа, Таа Има Функција На Лесно Чистење, Не Е Еколошки Peva Лагер, Вода-Доказ, Дури И Ако Постои Храна Преливник, Само Лесно Да Го Избрише Тоа.Чувајте Ги Вашите Ладна Храна И Fresh Food-Одделение Алуминиумска Фолија Материјал, Може Да Се Задржи Вашата Храна Ладно, За Неколку Часа.Однесете Ја До Училиште, Парк, Трговски Или Било Какви Активности На Отворено.Можете Да Уживате Во Вашата Храна Во Канцеларијата, Вежбање, Плажа И На Денот На Патувањето.Или Пак Здрави Закуски За Вашето Семејство Или Да Уживаат Во Пријатна Недела Пикник.Висок Квалитет Zipper Flowery Ручек Торба Беше Направен Од Висок Квалитет На Патент, Мазна Патент Главата И Да Уживате Во Вашиот Ручек Со Нашиот Квалитет Ручек Чантата Насекаде И Во Секое Време.Квалитетот Guarantee All На Стоки Кои Се Продаваат Во Нашата Продавница Се Гарантира На Квалитет.Ве Молиме Да Се Чувствуваат Слободни Да Ги Купат.Големина : 11 X 7 X 9.5 Во / 28 X 18.5 X 24 Cm Packed Тежина : 0.44 lb / 200g Quantity : 1 Ручек Bag Material : Polyester Lunch Торба Е Вреди да се Има За Вас.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите