.

.

Цртан филм Бувови Кожа Ручек Tote Торба за Обновливи оброк packWith Buckled Рачка За Статистика Пикник Патување

Цртан филм Бувови Кожа Ручек Tote Торба за Обновливи оброк packWith Buckled Рачка За Статистика Пикник Патување

мислење на клиентот:

DEN 743.76
Достапност
Во достапна форма

Овој оброк торба е направен од високо-квалитет lychee-ткаеше СТП кожа, трајни, стилски и убави.Чувајте ги вашите храна свежа и вкусна од страна на одржување на топло и ладно.Овој ручек торба е опремен со кој се одвојува тока се справи и една фирма се справи.Тоа може лесно да се додадат на некоја ранец, рачна ташна, спортска торба или патна торба за лесно ќе излезе.Високо-квалитетни и издржливи двојно патент за лесно отворање и затворање.Тоа има широк отвор за лесен утовар и истовар на храна.Кожа оброк торба големина : 21×27×9cm, должина : 27 cm/10.6 инчи, ширина : 21 cm/8.3 инчи, дебелина : 9 см/3,5 инчи, голем капацитет, може да се одржи ручек кутии, овошје, закуски, и сл., мрежа На страна џеб може да се одржи шишиња со вода, пијалаци, чадори или други мали нешта.Модерен и симпатична оброк кеси може да се користи како ручек кеси, пикник кеси, дребулии вреќи и кеси.Тоа е многу погоден за секојдневна употреба, канцеларија, шопинг, викенд излети, патувања, плажи, кампување, риболов и сл.Тоа е совршен подарок за пријатели, девојки, соседи, и семејството на родендени, Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, и на Божиќ.Големината на податоци е рачно мери под плочка, и грешка во рок од 1-2cm е нормален феномен.Ако имате било какви прашања во текот на купување на нашите производи, ве молиме слободно да ни e-mail.Ние ќе се потрудиме да ви помогне да ги реши во рок од 24 часа.Ве молиме да бидат сигурни да се купи.Овој оброк торба е направен од високо-квалитет lychee-ткаеше СТП кожа, трајни, стилски и убави.Модерен и симпатична оброк кеси може да се користи како ручек кеси, пикник кеси, дребулии вреќи и кеси.Тоа е многу погоден за секојдневна употреба, канцеларија, шопинг, викенд излети, патувања, плажи, кампување, риболов и сл.Тоа е одлична идеја да се даде како повеќето heartwarming подарок за семејството или пријателите за време на фестивалите.Потсетување : Рака измијте се препорачува.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите