.

.

Finccida 45mm Ротари Машина Поставена за Ткаенини, Вклучувајќи Шиење Ротари Машина 5 Екстра Ножеви, A4 Сечење Мат, Quilting Владетел, Челик Владетел, Занает Нож, Ножици, Складир

Finccida 45mm Ротари Машина Поставена за Ткаенини, Вклучувајќи Шиење Ротари Машина 5 Екстра Ножеви, A4 Сечење

мислење на клиентот:

DEN 663.36
Достапност
Во достапна форма

Заврши Ротари Машина Сет : Вклучувајќи 1*45mm ткаенина ротари машина со 5 замена лопати, 1*A4 сечење мат, 1*quilting владетел, 1*челик владетел, 1*занает нож со 4 замена лопати, 1*ножици, 1*чување торба и 10*за шиење клипови, се погодни за сечење хартија, волна ткаенини, кожа итн.Внимателен Дизајн : ротари машина за ткаенина е дизајниран со безбедноста копчето за заклучување на сечилото, ефикасно спречување на несреќи на справи со се притиснат кога ножот не е во употреба.Нека нашата ротари машина ве придружува во секој шиење проект.Премиум Квалитет На : 45mm ротари машина сечилото е направен од висок квалитет на SKS-7 челик, остар и речиси не се тапа, трајни не е лесно да се кавгата.Намалување multilayer ткаенина без дополнителна сила и задржете ткаенина рамна без грапав рабови.Тоа е без сомнение мора да се има во вашиот шиење создавањето.Широко се Користи : ткаенина машина тркала поставени се применува за различни прилики како сечење ткаенини, кожа, шиење, облека одлуки, scrapbooking, papercraft, и други DIY проекти.Голема алатки за почетници и професионалци да се користи во DIY проекти!.Ротари Машина Мат и Други Делови : Еден лекување професионални и квалитетни сечење мат за шиење е вклучена.Обезбеди мазна површина за сите сечење проекти и да се спречи површината на масата од тоа да биде изгребани.Други делови како шиење клипови играат важна улога во шиење.Дали сте DIY љубовник?Дали љубовта шиење во слободното време?Ако е така, вие не мора да го пропушти нашиот сите-во-едно ткаенина ротари машина сет!Повластен Package What треба во шиење е сите во нашата ротари машина сет!45mm ротари машина ножеви, замена ножеви, сечење мат, quilting владетел, челик владетел, занает нож, ножици, складирање торба, и шиење клипови, ќе добиете сето ова во еден купување.Зошто губите време купување посебно ако може да се купи во едно време?Безбедност Заклучување Design The ротари ткаенина машина е дизајниран со безбедноста заклучување, која спречува случајно повредата.Притиснете го копчето за да започнете вашиот сечење и не заборавајте да се заклучи ножот кога не се користи.Премиум Material Made на висок квалитет SKS-7 челик, нашата кожа машина е остар, издржлив и не е искрен.Лесно да се намали multilayer ткаенина и задржете ткаенина рамна без грапав рабови.Тоа е корисно и да се направи да изгледаат професионално во облека на одлуки.Мулти-purpose Suit за сечење ткаенини, кожа, шиење, облека одлуки, scrapbooking, papercraft, и други DIY проекти.Дали почетници или стручни лица може да се користи на ротари бришачи сет за DIY проекти!Пакет Содржина : 1*45mm ткаенина ротари машина со 5 замена blades1*занает Нож со 4 замена blades1*A4 сечење mat1*quilting Ruler1*челик Ruler1*scissors10*шиење clips1*чување торба.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите