.

.

Новороденото Бебе Бебе Девојка Памук, Лен Romper Jumpsuit Кавга Рака Оглавник Bodysuit Облека Летна Облека

Новороденото Бебе Бебе Девојка Памук, Лен Romper Jumpsuit Кавга Рака Оглавник Bodysuit Облека Летна Облека

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. ✿Ве молиме игнорира проценува датумот на породување, стандард превозот 7-15 дена ,забрзана испорака 3-5 дена. ✿Материјал : Висок Квалитет мека Памучна Постелнина.Удобно и да Дише.Не irritative бебешка кожа. ✿Карактеристики : Еластична Износени, полна боја, Ремени оглавник, Исклучување на Рамо дизајн.Се вклопува удобен и лесен за облекување.Направи вашето бебе толку слатко. ✿Совршен за причинско секојдневно носење, играње надвор, роденден фото сесија, новородените подароци, плажа, бебе фотографија, семејството ден или било прилики. ✿Погоден за 0 до 18 Месеци Доенчиња.За повеќе точни Големина Детали ве молиме референтна Големина на Табелата како што е подолу опис.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите