.

.

Kuriozud Новородено Бебе Унисекс Бебе Момче Девојка Копчето Солидна Romper Bodysuit Едно Парче Jumpsuit Тимови Облека

Kuriozud Новородено Бебе Унисекс Бебе Момче Девојка Копчето Солидна Romper Bodysuit Едно Парче Jumpsuit Тимови

мислење на клиентот:

DEN 143.76
Достапност
Во достапна форма

Увезени.Копче затворање.Машина За Миење. ❤Материјал : Памук смеса.Нема да наштети на бебето момчиња девојчиња здравјето на кожата,дише,меки и удобни.Поддршка рака и машина за перење. ❤Дизајн : Плетени ребрести ткаенини се многу еластичен.Копчиња на предната и на дното се полесно да се носат и промена пелени. ❤Погоден за : 0-18 Месеци симпатична бебе.Ние сме различни бои, различни стилови, голема погоден за близнак браќа и сестри. ❤Најдобриот Подарок и Фотографија Облека : Овие бебе playsuits се совршени за секојдневно носење,игра носат,дома носат,вечер носат.И тогаш,ова е, исто така најдобри роденденски подарок,туш подарок и др. ❤Пакет вклучуваат:1 PC Бебе Onesies.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите