.

.

Новороденото Бебе Бебе Девојка Romper Bodysuit Кавга Bowknot Едно Парче Jumpsuit Облека Летна Облека 0-24M

Новороденото Бебе Бебе Девојка Romper Bodysuit Кавга Bowknot Едно Парче Jumpsuit Облека Летна Облека 0-24M

мислење на клиентот:

DEN 178.80
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Предвремени затворање.Рака Мие Само. ✿ Материјал : Памук Мешавина,меки и удобни. ✿ Кавга ракав, bowknot, полна боја, крстот назад рака, симпатична бебе девојка onesies лето за 0 до 24 месеци бебето девојки. ✿ Совршен за секојдневно носење, игра носат, бебе туш подарок, роденденски подарок, photoshooting, партијата итн. ✿ Crotch брзо копче затворање, лесно да се добие, на надвор или промена на пелена.Големина : 0-6 Месеци/ 6-12 Месеци/ 12-18 Месеци/ 18-24 Месеци.Сезони : Лето, или во пар со кошули за есен пролет. ✿ Пакет се вклучени : 1x Romper,Машина за миење или рака мие достапни.Одлично за бебе фотографија, роденден, принцеза се облекуваат, бебе туш или неформални секојдневна облека.Моден обичен romper, сосема нов и висок квалитет.Симпатична backless дизајн ќе го направат вашиот мала принцеза повеќе симпатична и задржи кул во жешките летни.Мека рака чувство памук romper, со Висок квалитет, Не irritative babys кожата.Одговара за 0-6 6-12 12-18 18-24 месеци бебе дете бебе девојки.Симпатична Бебе бебе девојка пеперутка ракав backless кавга romper bodysuit jumpsuit летна облека.Најдобар подарок за секојдневен, партија ,фото ,дворот носат, принцеза се облекуваат,се исто така големи за да бидат бебе туш/ роденденски подароци идеја.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите