.

.

Новороденче Девојки Чипка Кавга 3D Пеперутка Долг Ракав Поврзана Rompers Jumpsuits се Зголеми Црвени Бебе Облека

Новороденче Девојки Чипка Кавга 3D Пеперутка Долг Ракав Поврзана Rompers Jumpsuits се Зголеми Црвени Бебе Облека

мислење на клиентот:

DEN 331.20
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Машина За Миење. 100% Памук.Чипка Возбудува Јака. 3 D Пеперутка Дизајн.Толку симпатична Одличен Подарок за вашето бебе.Лесно се грижи, fadeless и нежно машина-измиени.Добро направени, симпатична и многу поубаво отколку слики, децата ќе се допаѓа како подарок, препорачуваме.Sleeve должина : Долги Ракави ★ Повод : Вообичаена,Секојдневна ★ Одговараат за 3 Month-18 месеци бебето.Производ : Бебе Плетени Romper Боја : Розова , Сина Материјал : Памук Сезона : Есен, Зима Големина : 3-6 M,6-9 M,9-12М,12-18 МИЛИОНИ,18-24 M Големина на Табела 3-6 M : Должина = 53cm Градите= 23cm*2 6-9 M : Должина = 57cm Градите= 24cm*2 9-12М : Должина = 60см Градите= 28cm*2 12-18 МИЛИОНИ : Должина = 63cm во Градите= 30cm*2 18-24 M : Должина = 65cm Градите= 32cm*2 ве Молиме овозможи 1-3cm грешка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите