.

.

Zanie Деца Бебе Девојка Комбинезон, Longsleeves Romper, Footless Спиење N Игра, Отпечатоци Onesies, Симпатична Памук Бебе Девојка Облека...

Zanie Деца Бебе Девојка Комбинезон, Longsleeves Romper, Footless Спиење N Игра, Отпечатоци Onesies, Симпатична

мислење на клиентот:

DEN 359.76
Достапност
Во достапна форма

Се повлече На затворање. 100% висок квалитет памук џерси ткаенина го прави овој неутрален Спиење N' Игра крајната флексибилност и удобност, давајќи им на вашите малку еден меко чувство.Поглезите вашите скапоцени малку еден со мека и удобна облека за спиење, играње, и да истражува.Дали денот повици за забава и авантура или само lazing околу куќата, вашиот мало бебе момче или девојка ќе се чувствуваат одлично во текот на целиот ден долго.Едно парче решение за мајки насекаде и целосна пред прилепува за да нема гужва облекување.Тоа е исто така добра за лесно менување пелена.Што повеќе, тоа го допира тивко и нежно, што нема да му наштети на бебето е нежна кожа.Бебето pajama е ознака е отпечатена на платно, така што нема да ја иритираат бебешка кожа.Колекцијата се вклопува од 0-3 месеци 3-6 месеци, 6-9 месеци 9-12 месеци, до 24 месеци деца големина.Овие ќе се направи една убава есен/зима/пролет подарок како што тие доаѓаат во долги ракави.Доверливи Zanie деца квалитет.Одржување на вашето дете безбедност и смирувачко секој родител е наша должност.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговориме назад во рок од 24 часа.Zanie Деца создава уникатна облека (како што се coverall / bodysuits / облекување / pajama сет) за вашиот малку оној кој им овозможува на бебињата за да се откријат светот на свој темпо.Ти и твојот малку еден уживаат во секојдневниот живот.Zanie Деца е постојано развивање на иновативни производи со висок квалитет памук и фокусирајќи се на одржливост.Да се направи babie секогаш да биде удобно, snuggly и безбедно за време на играње време или спиење време.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите