.

.

Браво Премиум Чадена Сланина Retrieval Се Тркалаат 9-10

Браво Премиум Чадена Сланина Retrieval Се Тркалаат 9-10

мислење на клиентот:

DEN 1518.96
Достапност
Во достапна форма

Браво Премиум Чадена Сланина Retrieval Тек е преполна полни со вкус, со целосна арома, ова се скрие џвакање се сигурни да се добие било куќи drooling!Задржи вашето куче задоволни со часови, chomping далеку на овој вкусен, уста поење на коските!Подолга од другите се кријат chews, на Браво Премиум Чадена Сланина Retrieval Тек е одлична за добра орална хигиена; се грижи за вас кучиња забите и непцата и борба против лош здив!Мерки 23-25cm .

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите