.

.

Impala Quad Скејт - Брановидна Проверете

Impala Quad Скејт - Брановидна Проверете

мислење на клиентот:

DEN 2277.60
Достапност
Во достапна форма

Polyvinyl Хлорид.На високо квалитетни компоненти.ПВЦ Горниот, пета и единствена.Идеален за внатрешно уметничко лизгање и ролери.Затворање тип : Чипка-Up.Направи тротоарот sizzle!Impala Quad Ролери се одличен вовед лизгалки за оние кои бараат квалитет и дизајн!Нашите quad ролери се направени од високо квалитетни компоненти, па можете да се чувствуваат добро уметничко лизгање на улиците или лизгалиштето во стил со вашиот скејт.ПВЦ Горниот, пета и единствена.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите