.

.

FARBIN Рог 12V Автомобил Рогови Гласно Dual-Tone Водоотпорен Авто Рог Електрични Полжав Рогови Полнење на Универзал за Било 12V Возила (Сина рог со жица темперамент, 12v)

FARBIN Рог 12V Автомобил Рогови Гласно Dual-Tone Водоотпорен Авто Рог Електрични Полжав Рогови Полнење на Универзал

мислење на клиентот:

DEN 600.00
Достапност
Во достапна форма

[Компактен, таписерии, водоотпорен] -Компактен и исклучителен дизајн совршено се решава проблемот на недоволни за инсталација простор на некои модели , високо-квалитетна ABS материјал + водоотпорен школка, фиксна стапка железо состојба,добро водоотпорни перформанси. [130db светла аларм] -рогот јачина 130db, може да издаде предупредување дека не може да се игнорира, да привлече повеќе внимание, да се избегне повеќе несреќи на патиштата, ви помогне да ги предупреди другите возила и пешаци, се осигура вашата безбедност. [Ниска моќност, високи перформанси] - претседателот користи 12 V DC напојување, ниска потрошувачка на енергија, преку овој ефикасен говорникот може да се подобри на возилото излез квалитет на звукот, и произведуваат јасен и гласен звук. [Општа Говорникот]- Е погоден за DC 12 V возила како што се автомобили и камиони, тоа е погоден за повеќето мотоцикли, сите теренски возила, karts, off-road возила, џеб велосипеди и 12 V моќност автомобили. [Клиентите прво]-Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им служи додека сте задоволни. [Компактен, таписерии, водоотпорен] -Компактен и исклучителен дизајн совршено се решава проблемот на недоволни за инсталација простор на некои модели , високо-квалитетна ABS материјал + водоотпорен школка, фиксна стапка железо состојба,добро водоотпорни перформанси. [130db светла аларм] -рогот јачина 130db, може да издаде предупредување дека не може да се игнорира, да привлече повеќе внимание, да се избегне повеќе несреќи на патиштата, ви помогне да ги предупреди другите возила и пешаци, се осигура вашата безбедност. [Ниска моќност, високи перформанси] - претседателот користи 12 V DC напојување, ниска потрошувачка на енергија, преку овој ефикасен говорникот може да го подобри возила излез квалитет на звукот, и произведуваат јасен и гласен звук. [Општа Говорникот]- Е погоден за DC 12 V возила како што се автомобили и камиони, тоа е погоден за повеќето мотоцикли, сите теренски возила, karts, off-road возила, џеб велосипеди и 12 V моќност автомобили.Овој производ е роман дизајн концепт, разумни структура и супериорни перформанси.Неговиот изговор е светли и пријатни, запечатени и водоотпорен, отпорен на вибрации, можат да го издржат тестот на температура од минус 40 ° C до 90 ° C, континуирано се огласува повеќе од 200,000 пати или повеќе аудио стабилност. [Компактен, таписерии, водоотпорен] -Компактен и исклучителен дизајн совршено се решава проблемот на недоволни за инсталација простор на некои модели , високо-квалитетна ABS материјал + водоотпорен школка, фиксна стапка железо состојба,добро водоотпорни перформанси.[130db светла аларм] -рогот јачина 130db, може да издаде предупредување дека не може да се игнорира, да привлече повеќе внимание, да се избегне повеќе несреќи на патиштата, ви помогне да ги предупреди другите возила и пешаци, се осигура вашата безбедност.[Ниска моќност, високи перформанси] - претседателот користи 12 V DC напојување, ниска потрошувачка на енергија, преку овој ефикасен говорникот може да го подобри возила излез квалитет на звукот, и произведуваат јасен и гласен звук.[Општа Говорникот]- Е погоден за DC 12 V возила како што се автомобили и камиони, тоа е погоден за повеќето мотоцикли, сите теренски возила, karts, off-road возила, џеб велосипеди и 12 V моќност автомобили.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите