.

.

Impeto Сребрена Боја Серија OCC 2 РКА 2 РКА Машки да Машки Аудио Кабел 3ft/1M

Impeto Сребрена Боја Серија OCC 2 РКА 2 РКА Машки да Машки Аудио Кабел 3ft/1M

мислење на клиентот:

DEN 2855.76
Достапност
Во достапна форма

Impeto IMP-2005 : Напредна технологија од Италија.Заштитен Слој : На оклопна е изградена со користење алуминиумска фолија и конзервирани бакар плетење.Специјална техника : 24 K golg-позлатен приклучок, се покрива со висока густина памук нето и сребрена фолија.Оваа Impeto 2rca кабел направени во висока чистота еден кристално бакар диригент.Impeto производи со напредни дизајн концепти, исклучителна појава, одличен квалитет е доверени од страна на клиентите.Impeto е италијански бренд, дизајниран во Италија и произведени во Германија.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите