.

.

GOUJI Liupin Продавница 1PC Рака Занитвам Орев Пиштол на Главата Ореви Едноставна Инсталација Riveter Rivnut Алатка Додаток за Ореви M3 M4 M5 M6 М8 M10 (Големина : M3)

GOUJI Liupin Продавница 1PC Рака Занитвам Орев Пиштол на Главата Ореви Едноставна Инсталација Riveter Rivnut

мислење на клиентот:

DEN 287.04
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Челик.Факултативна стилови : М3, М4, М5, M6, М8, M10. Количина : 1 PC.Погодна за рачно контролирана.Погоден за производство на електрична вежба и Pnuematic шрафцигер.Карактеристики : Материјал : Steel Optional стилови : М3, М4, М5, M6, М8, M10 Quantity : 1 PCSuitable за прирачник-controlled Suitable за електрична вежба и Pnuematic screwdriver Colour : Како на сликата покажува.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите