.

.

Mooca 6 Ниво Акрилик Наочари Рамка Стојат, Очила За Сонце Багажник, Очила За Сонце Стојат Акрилик Очила За Сонце Екранот, Очила За Сонце Рек Носителот, Акрилик Стакло Е?

Mooca 6 Ниво Акрилик Наочари Рамка Стојат, Очила За Сонце Багажник, Очила За Сонце Стојат Акрилик Очила За Сонце

мислење на клиентот:

DEN 383.76
Достапност
Во достапна форма

EYEWEAR ЕКРАН - Ова акрилик наочари рек застане е идеален за прикажување на наочари и очила за сонце, или како пен носителот. 6 НИВО НАОЧАРИ НОСИТЕЛОТ СТЕНД - Тоа има 6 групи на различни висини, што може совршено да ја покажете вашата eyewear.Идеален за прикажување на око, очила за вашата продавница, добавувачот се покаже, или на повик употреба.АКРИЛИК РАМЕН БАЗА - Ова eyewear рек дисплеј кој има правоаголна основа кои го прават тоа стои цврсто и стабилно.МАТЕРИЈАЛ Мислења мерки 2"H, 3"H, 4"H, 5"H, 6"H, и 7"H, база мерки 12"W x 2 1/2"D, рамка слот мерки 3 1/2"В Службен MOOCA производ.Додатоци НЕ се вклучени.Собранието е потребно.Лесно се организираат различни очила на divider стилизирана држачот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите