.

.

144 компјутери (1 бруто) Сваровски 2058 Xilion / 2088 Xirius SS5 (1.8 mm) кристално flatbacks Не-амбуланта корегирање rhinestones помине уметност РОЗОВА Боја Микс од Mychobos (Кристал-трговија на Г?

144 компјутери (1 бруто) Сваровски 2058 Xilion / 2088 Xirius SS5 (1.8 mm) кристално flatbacks Не-амбуланта корегирање

мислење на клиентот:

DEN 311.52
Достапност
Во достапна форма

Сваровски Рамен Грб амбуланта корегирање се губат кристал елементи.Тие се со рамен задната страна, која е пред-обложена со топлина-чувствителни лепак.Овие Рамен Грб се лесно да се однесува на голем број на текстилни превозникот материјали за користење на топлина за да се произведе издржливи и долготрајни кристал ефект.Тие се на располагање во мноштво форми, големини, бои, и намалувања.Сваровски кристали елементи се Направени во Австрија.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите