.

.

Ноктите Привлечност - 78 Компјутери Злато 3D Писмо Bling Кристал Шарм за DIY Жени, Девојки Помине Уметност

Ноктите Привлечност - 78 Компјутери Злато 3D Писмо Bling Кристал Шарм за DIY Жени, Девојки Помине Уметност

мислење на клиентот:

DEN 1164.00
Достапност
Во достапна форма

Доволно Количество : Овој пакет вклучува 3 сетови од легура кристал писмо помине шарм во класична боја на злато, 26 парчиња за секој сет, целосно 78 парчиња, доволни количини за да ги задоволи вашите разни DIY одлуки потреби.Наследат Класици : овие кристал 3d помине шарм се одликуваат со сјајна кристал и класичната боја на злато, кои се лесно да се совпаѓаат со декорации во различни стилови помине уметност, само да ги применуваат во свој начин.Издржливи Здрав и Лесен за Употреба : се Направени од алуминиум и кристал, овие A-Z DIY букви се издржливи и здрав, не е лесно да се скрши, задниот дел на букви помине шарм е мазна и лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.DIY Идеја : Можете да DIY сите зборови како со овие A-Z писма шарм, лесен за користење и да го промените.Може да се сретнат различни ноктите потребите за вашите клиенти.Се грижи Слободен Набавка : Ако не сте задоволни со нашата писмо помине шарм, ние ќе рефундирање во целост.Ние се стремиме да ви обезбеди со 100% задоволителна услуга.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време.Доволно Количество : Овој пакет вклучува 3 сетови од легура кристал писмо помине шарм во класична боја на злато, 26 парчиња за секој сет, целосно 78 парчиња, доволни количини за да ги задоволи вашите разни DIY одлуки потреби.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите