.

.

Aimeely 6 Бои, Сјај 3D Дијамант Sequins Помине Уметност Декорација Шарени Нокти Додатоци

Aimeely 6 Бои, Сјај 3D Дијамант Sequins Помине Уметност Декорација Шарени Нокти Додатоци

мислење на клиентот:

DEN 119.76
Достапност
Во достапна форма

Направени од високо квалитетен материјал и лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.Пакетот вклучува 6 тегли различни бои дијамант форма помине уметност декорација,погодност за вас да се носат на.Како да го користите : Чистење на површината на ноктите, четка база на полска, место на ноктите, печат со јасна врвот грб.Убава ноктите блескави искра помине совети.Одлична за зајакнување на вашите нокти и да го подобрат сјаен ефект.Совршен за професионални помине уметност и за домашна употреба.Aimeely 6 Бои, Сјај 3 D Дијамант Sequins Помине Уметност Декорација Шарени Нокти Accessories Made од високо квалитетен материјал и лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.Пакетот вклучува 6 тегли различни бои дијамант форма помине уметност декорација,погодност за вас да се носат на.Како да го користите : Чистење на површината на ноктите, четка база на полска, место на ноктите, печат со јасна врвот грб.Убава ноктите блескави искра помине совети.Одлична за зајакнување на вашите нокти и да го подобрат сјаен ефект.Совршен за професионални помине уметност и за домашна употреба.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите