.

.

ACloudBridal Гроздобер Стил Морска Ѕвезда На Ѕвезда Кристал Кристал Шие Железо На Свадба Applique

ACloudBridal Гроздобер Стил Морска Ѕвезда На Ѕвезда Кристал Кристал Шие Железо На Свадба Applique

мислење на клиентот:

DEN 383.76
Достапност
Во достапна форма

Свадба Applique, Булчински Applique, Кристал Applique, Кристално Applique, Железо На Applique, Се Шие На Applique, Морска Ѕвезда Applique, Ѕвезда Applique. *сосема нов Својства : кристал, метал, восок назад Боја : сребро на ѕвонење, јасно rhinestones Големина : приближното 8.5 cm Опис : модата, домот, applique совршен за свадба и свадба мода.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите