.

.

Talany IR Extender Адаптер, UHF Modulator Таписерии Изработка Modulator Едноставен Изглед со USB Кабел за Индустрија

Talany IR Extender Адаптер, UHF Modulator Таписерии Изработка Modulator Едноставен Изглед со USB Кабел за Индустрија

мислење на клиентот:

DEN 506.16
Достапност
Во достапна форма

Компатибилен со set-top box и други A/V извори, повеќе сигурен за користење.Усвојување на високо квалитетни материјали, цврсти и издржливи, и можете да го користите за долго време.Едноставен изглед дизајн, таписерии изработка, што сте fondle admiringly.Дизајниран со прилагодливи аудио/видео излез ниво, и факултативниот излезен канал.UHF modulator, PAL/NTSC опција, цена-ефикасен за локалниот CATV систем.Функција : 1. UHF modulator, PAL/NTSC опција, цена-ефикасен за локалниот CATV систем.2. Компатибилен со set-top box и други A/V извори, повеќе сигурен за користење.3. Дизајниран со прилагодливи аудио/видео излез ниво, и факултативниот излезен канал.4. Едноставен изглед дизајн, таписерии изработка, што сте fondle admiringly.5. Усвојување на високо квалитетни материјали, цврсти и издржливи, и можете да го користите за долго време.Спецификација : Предмет Тип : Modulator Condition : 100% сосема new Material : Plastic Color : Black Rated Напон : USB5 VRated Моќ : 1 WRated Фреквенција : 50 Hz Remote Фреквенција : 38 KHz/56 KHz Remote Растојание : ≥8m Default на Фабрички Поставки : Канал 21 (471.25 mhz), PAL/I/38 KHz Power Потрошувачка : USB5 V @ 400m AOperating Температура : 0℃ ~ + 40℃ Пакет Листа : 1 x Modulator1 x USB Cable1 x Сигнал Примање Cable1 x Прирачник за Корисникот.

Клучни карактеристики

Item Type:
 ModulatorCondition
Package List:
1 x Modulator :
1 x USB Cable :
1 x Signal Receiving Cable :
1 x User Manual :

Им се допаѓа и на купувачите