.

.

Zerostart 3100023 Замрзнување Plug Мотор Блок Грејач за Форд, Хонда, Меѓународни, Mazda, Нисан, Perkins, 35mm Дијаметар | АДС Одобрени | 120 Volts | 400 W

Zerostart 3100023 Замрзнување Plug Мотор Блок Грејач за Форд, Хонда, Меѓународни, Mazda, Нисан, Perkins, 35mm

мислење на клиентот:

DEN 872.40
Достапност
Во достапна форма

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. .Се обезбеди брз зимата започнува и намалување на моторот од абење.За Форд, Хонда, Меѓународни, Mazda, Нисан, Perkins.Види Zerostart каталог за специфични апликации. 35mm дијаметар. 5.8' (1.8 m) кабелот вклучен.Volts : 120 W : 400 Приклучок Тип : 120 Volt, 15 Amp (Тип А).АДС одобрени.Нула започнете 3100023 Замрзнување Plug Мотор Блок Грејач за Форд, Хонда, Меѓународни, Mazda, Нисан, Perkins, 35mm Дијаметар на АДС Одобрени 120 Volts 400 W. 1993-1997 L4 - 2. 0 L Ford/Меркур/Линколн (Mazda мотор), Хонда 1979-1987 L4 - 1. 6 L, 1. 8 L, 2. 0 L, Попречно, 1988-1989 L4-2. 0 L, (Договор), Perkins 4-135 (GB Серија 4 acyl. ), Меѓународна од Navistar Lt. & Med.Камиони СИТЕ L6 - 3. 2 L (SD-33) (Nissan, Дизел), Mazda 4 цилиндри 1995-1998 L4 - 1. 5 L, 1990-1998 L4 - 1. 6 L, Попречно, 1993-1998 L4-2. 0 L, lt. & med.должност камиони 1982-1987 L4 - 2. 2 L, Дизел, Нисан SD-33 & SD6-72 (3. 2 L 6 acyl. ).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите