.

.

САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ РЕФУС-КПР-284 Јасно Пластика Оддел Divider w/Гумена Брана - 1/4 T x 36 H - за 96 x 72 Табела 36 W x 48 Д Прегради со Затворени Завршува - 4 Лице

САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ РЕФУС-КПР-284 Јасно Пластика Оддел Divider w/Гумена Брана - 1/4 T x 36 H - за 96 x 72 Табела

мислење на клиентот:

DEN 1946.40
Достапност
Во достапна форма

Инсталација Тип : Авто - Поддржани.Дебелина : 1/4"; Дебелина Толеранција : (0.088" - 0.197"); Висина : 36"; 'Рбет Должина : 72"; Крст Divider Должина : 96".Крајот Тип : Затворена; Број на Dividers : 3; Гумена Брана се Вклучени : Да, Количина : 16, Големина : 1/8" T x 1/2" W x 4" Л. Табела Димензија : 96" x 72"; За 4 Број на Луѓе; Оддел Димензии : 36" W x 48" Г. Боја : Clear ; Јасност : Јасно.Исто така познат како plexiglass divider, sneeze или кашлица чувари, овие optically јасно пластика dividers се користи за одделни поединци кои доаѓаат во близок контакт со еден друг.Дизајниран со прегради да се одделат луѓето во канцеларии, ручек и се скрши соби, и други затворен простор.Вклучува гумени браници за подобрување на безбедноста и стабилноста.Браници се поставени на сите страни и се формира канал за divider за да слот во.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите