.

.

SHUZHISHU Пакување Twine Лента 11 Боја 100 5mm 109 Метри Памук Извртени Јаже Ресни Кабелот DIY рачно изработени Занаетчиски Ткаени String Плетенка Жица Дома Текстил Оркестарот (Бој?

SHUZHISHU Пакување Twine Лента 11 Боја 100 5mm 109 Метри Памук Извртени Јаже Ресни Кабелот DIY рачно изработени

мислење на клиентот:

DEN 650.64
Достапност
Во достапна форма

【Премиум Природни】- Нашите јута twine е направен од 100% сите природни јута растителниот материјал кој е, исто така, biodegradable.Нема опасни хемикалии се користат во пораст, зачувување, и процесот на производство. 【СОВРШЕН ДЕБЕЛИНА ЗА УМЕТНОСТИ И ЗАНАЕТИ 】- Многу силна, што не грижете се за било каква штета на објектите поради занимаваат и виси. 【ГОЛЕМА ГРАДИНА ПОМОШНИК 】- Овој природен коноп twine е совршен за градинарство апликација, како држи домати, краставици, и друго зеленчук, или string работите надвор во дворот. 【МУЛТИ-ЦЕЛ】 одлуки вреќи, мачка нула пост,теписи,и завиткување на ткаенини,уметности и занаети,растенијата калемење,облагородување цветни аранжмани,Заштита Скалило Парапет,водовод,Балкон Парапет и многу повеќе. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И ЧУВАЊЕ на】- Нашите јута јаже е добро спакуван, нема да се испреплетени со едни со други и може да се намали од било која должина како што треба.Features1. Milti-боја за слободен избор.Секој мозок е направен од 4pcs тенок глас.Вкупно 32pcs.2. Одлична за правење на различни видови на занаети, вклучувајќи ѕид hangings, tapestry јажиња, сон catchers, Чешка свадба декорација, итн.3. Идеален за накит одлуки, scrapbooks, рачно изработени картички, drawstrings, градинарство, дома декорација, итн.4. Материјал : Cotton5. Големина : 100m6. Дијаметар : 5mm7. Боја : беж, црна, црвена, роза, светло-тен, кафена, жолта, зелена, сина, сива, виолетова.Пакет included1 x Јаже (8 мозок-во-1).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите