.

.

Дизни Кујна Neoprene Рерна Мит и Potholder Сет со Бесење Јамка - Не се Лизга Отпорни на Топлина Кујна Додатоци со Премиум Изолација, Идеален за Ракување со Топла Прибор - Мики

Дизни Кујна Neoprene Рерна Мит и Potholder Сет со Бесење Јамка - Не се Лизга Отпорни на Топлина Кујна Додатоци

мислење на клиентот:

DEN 359.76
Достапност
Во достапна форма

ЗАШТИТА на ВАШИТЕ РАЦЕ ВО КУЈНАТА - мора да има Дизни Оркестарот со голема функционалност за грижете се слободни за готвење и печење.Оваа рерна мит и тенџере носителот поставите обезбедува топлина отпорни ракување до 400 степени F за топла садови, bakeware, садови и тави.НАПРАВЕНИ ОД ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ - трајни готвење додатоци изграден да трае со флексибилни ткаенина, премија изолација за да се задржи вашите раце и лактите безбедни од топла кујнски садови.Надворешниот содржина е 100% Памук; Пополнување содржина е 100% Полиестер.ДОДАДЕТЕ КОНТАКТ НА ДИЗНИ МАГИЈА - стави заедно совршен Дизни кујната или булчински туш со овие исконски Мики и Мини кујна додатоци.Овие супер симпатична предмети имаат Мики и Мини е класичен палета на бои со гастрономски, модерен талент.Им ДАДЕ на ВАШИТЕ РАЦЕ ЗАФАТ ШТО ТРЕБА - рерна ракавици опремени со силна и флексибилни, neoprene грчевито држејќи се за текстура спречува лизга, капки од вашето омилено садови во собата, bakeware сет.Рерната ракавица мерки 13,5 х 7 инчи, тенџере носителот мерки 8.5 x 8.5 инчи.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ совршен Г-дин и Г-ѓа подароци, меден месец на подароци, булчински туш подароци, деверуша подароци, даровите за невестата, неговите и нејзините, ангажирање подароци, годишнина подароци за двојка, newlywed подароци, или "само затоа што" подарок за жена.Се надеваме дека ќе уживате во оваа квалитет на производот како ние се стремиме да ви донесе она што ви треба за да одам на работа!Уживајте во!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите