.

.

Роуз и Црвена Petal Печати Рерна Mitts и Тенџере Носители Сетови 4-Парче Сет,Погодна за Откривање на Капакот во Кујна, Микробранова Печка, Фурна Крајот Јадења и Отворено ?

Роуз и Црвена Petal Печати Рерна Mitts и Тенџере Носители Сетови 4-Парче Сет,Погодна за Откривање на Капакот

мислење на клиентот:

DEN 719.76
Достапност
Во достапна форма

Материјал Опис : Водоотпорен Полиестер Ткаенини + Топлинска Изолација Ткаенина.Производ Перформанси : Топлинско-Изолациски Ракавици Се Изработени Од Високо Квалитетни Материјали, Таписерии Изработка, Дебела И Трајни, Анти-Scalding И Топлинска Изолација.Внатрешните И Надворешните Слоеви Се Направени Од Водоотпорен Материјал, Кој Е Полесно Да Се Чисти.Применливи Сценарија : Погоден За Откривање На Капакот Во Кујна, Микробранова Печка, Печка-На Крајот На Јадења И Отворено Бразилецот, Итн.Додатоци Опис : 2 Топлинско-Изолациски Ракавици И 2 Тенџере Покрие Влошки (1 Со Џеб И Еден Без Џеб) За Перење Инструкции : Рака Измијте Се Препорачува, А Не Машина За Миење, И Не Кајгана.Производ Структура : На Страна Lanyard Дизајн Е Погодно За Бесење И Чување.Исток За Чистење : Висок Квалитет, Природата Материјал (Памук) Е Лесно Да Се Чисти.Исто Така Можете Да Го Вклучите Ракавици Во Текот Од Внатре, Измијте Ги Со Рака И Нека Се Исуши И Потоа Едноставно Да Ги Стави Повторно Ќе Се Врати.Машина За Перење Погоден.Парите Назад Ветување : Имаме Целосна Доверба Во Нашите Производи И Затоа Би Сакал Да Ви Овозможи Да Се Одржи На Ризик Цел.Ако Поради Некоја Причина Не Сте Задоволни Со Нашата Висок Квалитет Рерна Mitts И Potholder Сет, Ќе Добиете Вашите Пари Назад, Без Никакви Ипп И Buts!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите