.

.

Убава Hores Печатени Рерна Mitts Сет од 2, Отпорни на Топлина Мека Памучна Поставата со Не се Лизга Површина Рерна Ракавици за Кујната Готвење Печење на Скара Микробрано?

Убава Hores Печатени Рерна Mitts Сет од 2, Отпорни на Топлина Мека Памучна Поставата со Не се Лизга Површина

мислење на клиентот:

DEN 527.76
Достапност
Во достапна форма

Исклучителен Дизајн : Убава Hores Печати Рерна Mitts Сетови (2 Топлинско-Изолациски Ракавици).Рерната Mitts Со Страна Lanyard Дизајн Може Да Бидат Обесени На Кабинет Или Скара.Домот Рерна Mitts Заштита На Вашите Раце.Готвење Ракавици Групи : Рерна Мит На Големината (5.9 X 11 Инчи)Направи Повеќе Погодно За Секоја Кујна И Печење Употреба.Тоа Носи Вас И Вашето Семејство Подобра Заштита За Прстите, Рацете И Зглобовите Од Изгореници.Топлина Отпорни : Секое Парче Е Направена Со Флексибилни, Направени Од Водоотпорен Полиестер Ткаенини, Високо Дише Материјал Помага Во Намалување На Потење, Обезбедува Цврст Стисок На Топло Објекти.Се Користат За Готвење, Печење, Микробранова Печка, Супа За Готвење И Така Натаму.Тоа Носи Вас И Вашето Семејство Подобра Заштита.Не Сте Далеку Од Пареа Scald, Направете Ја Вашата Готвење Време Лесно И Безбедно.Најлесен Нега : Рерна Mitts Се Рака Мие Само, ДА Не го Користите Кајгана,Перат Повеќе Пати Со Ладна Вода.Постојат Два Испорака Методи,Стандард За Испорака 11-16 Дена, Забрзана Испорака 5-11 Дена.Одличен Подарок Избор : Овие Печатени Рерна Mitts Сет Од 2 Се Совршен Housewarming Подароци, Одмор Подарок И Внимателен Подарок За Вашата Сопруга И Мајка Која Revels Во Печење И Готвење.Мора Да Се Има Алатка/Секојдневниот Essentials Во Секоја Кујна!.Исклучителен Дизајн : Убава Hores Печати Рерна Mitts Дизајни Се Печатени На Мека Памучна Платно Користење На Еко-Пријателски Бои За Печатење Со Нео Пигмент Бои За Да Liven До Вашата Кујна Секој Ден.Рерната Mitts Големина : Рерна Мит-5.9x11 Во(15x28cm).Полиестер Ткаенини Карактеристики : Водоотпорен И Анти-Scalding.Не-Пот : Мека, Дише Кујнски Ракавици, Носат Удобно Без Потење.Лесен За Чистење : Рака Мие Само, ДА Не го Користите Кајгана, да се Избегне Изложување на Сонце.Секој Со Виси Јамка За Да Се Продавница Во Кабинетот, Скара Или Провизии.Кујна Essentials : Совршен За Микробранова, Bbq, Готвење, Печење, Бразилецот.Божиќ, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, за Нова Година, за Роденден, Празници, Денот на Мајката, Housewarming И Водителка Подароци.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите