.

.

Силиконски Заштитни Случај за ПДП 049-004-NA за ПДП Игри Далечински Управувач Xbox Серија X|S,Xbox Еден,Xbox,за ПДП Далечински Случај за ПДП Далечински Маска,Shockproof ПДП Xbox Еден Д

Силиконски Заштитни Случај за ПДП 049-004-NA за ПДП Игри Далечински Управувач Xbox Серија X|S,Xbox Еден,Xbox,за

мислење на клиентот:

DEN 263.76
Достапност
Во достапна форма

За ПДП Далечински Заштитни Случај : за ДПД далечински кожата силикони дизајн.Се вклопува удобно, Заштита на спречување на удари, Shockproof, гребнатини, dustproof, Анти-изгубени, Против пролизгување Текстура.Специјално дизајнирани за ПДП 049-004-NA за ДПД Далечински Управувач за Xbox Серија X|S, Xbox Еден, Xbox(ЗАБЕЛЕШКА : за ПДП Далечински Не се Вклучени!).Животната средина материјал : за ПДП Далечински Маска, Високо-квалитетни и еко-пријателски силиконски материјал, децата & миленици пријателски, перат, мека и Лесна, мазна површина, светла и забава кожа, лесно да се лоцира.Првиот избор на подарок за вашето семејство, пријател.Блескав во текот на Ноќта : Светат во темница по инјектирање енергија преку табела светилка, светилката, наплив на мобилен телефон,изложување под светлата за долго време пред да го користите овој блескав случај ќе го направи тоа сјај посветла во темнината.за ДПД далечински кожата светат во темница лесно да се најде.Лесен за Контрола и го Стави На : Криви ергономски дизајн, Лесно да се одржи.Прецизно сечење, лесна инсталација, Целосен пристап до сите порти, копчиња, и функции.за ДПД Далечински Поклопец назад има некој против пролизгување текстура на дизајнот, што го прави овој случај обезбеди повеќе удобен зафат бар од посебен далечински управувач. 100% услугата : доколку имате било каков проблем за ДПД далечински управувач маска, ве молиме контактирајте го нашиот слободно време, ние сме среќни да ви помогнат да се реши тоа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите