.

.

UXZDX Мажите Мода Подвезици Кожа 6 Клипови Протези Гроздобер Секојдневен Западен Стил Панталони Mens Прилагодливи Suspender Рака (Боја : 2, Големина : Прилагодлив)

UXZDX Мажите Мода Подвезици Кожа 6 Клипови Протези Гроздобер Секојдневен Западен Стил Панталони Mens Прилагодливи

мислење на клиентот:

DEN 7399.20
Достапност
Во достапна форма

Целосно elasticzed и целосно прилагодлив.Лесно да се поврзете со панталони со клипови.Одлично за панталони, фармерки, костим, панталони.Совршен дизајн за запознавање, Свадба, роденден, матурска, партии, формални настани или со секојдневно носење итн.Најдобар подарок за вашиот Дедо, Татко, Сопруг, Браќа, Син, Пријатели, сами или било која друга подвезици фанови.Целосно elasticzed и целосно прилагодлив.Лесно да се поврзете со панталони со клипови.Одлично за панталони, фармерки, костим, панталони.Совршен дизајн за запознавање, Свадба, роденден, матурска, партии, формални настани или со секојдневно носење итн.Најдобар подарок за вашиот Дедо, Татко, Сопруг, Браќа, Син, Пријатели, сами или било која друга подвезици фанови.Материјал : Spandexstyle : Fashion Gender : Unisexltem Тип : Suspendersltem Должина : 125cm Package Вклучува : Мажите протези answer : ___________________________ Note : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.Може да се користи како неформални или формални прашка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите