.

.

8ft Должина Јога Рака Јога Појас

8ft Должина Јога Рака Јога Појас

мислење на клиентот:

DEN 1564.80
Достапност
Во достапна форма

8ft должина, од 1,5 инчи ширина, околу 2mm дебели.Направени од полиестер + памук.Лесен за контрола, дури и во повеќето предизвикувачки позиции.Д-прстен тока е издржлив и изработени од метал.Мека, трајни, екстра longth.Д-прстен тока и се направени од рециклиран полиестер + памук. 8ft должина x 1.5 инчи ширина', webbing рака е 2mm дебели, D прстен тока е издржлив и направен од метал, свитливи рециклиран полиестер/памук webbing прави отвор за лесно да се зафат дури и во повеќето предизвикувачки позиции.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас или преку нашата компанија, iyogasports се решени да прават што е можно да се решат сите прашања.Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, ќе цел целосно може да се врати за целосно враќање на средствата.Ако сте студио за јога, фитнес студио, јога трговија на големо, на мало, итн, и сакате да прилагодено вашиот сопствен бренд, ќе можат да контакт ***[email protected]*** да знаат повеќе детали.Ви благодарам многу за вашата поддршка за да iyogasports, и да уживате вие онлајн шопинг : ).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите