.

.

Шнајдер Електрични Реле, Dpdt, 250Vac, 30A - RPF2BP7

Шнајдер Електрични Реле, Dpdt, 250Vac, 30A - RPF2BP7

мислење на клиентот:

DEN 360.00
Достапност
Во достапна форма

Цена За : Each Order Единица : Секој 1 Одобренија & Стандарди : : Намотка Отпор : : 6.5 Серпентина Тип : : Намотка Напон : : 230 Серпентина Напон VAC Околија : : 230 Контакт Конфигурација : : DPDT Контакт Струја : : 30 Контакт Current Max : : 30 Контакт Материјал : : Никел Сребро Контактирајте со Напон AC Околија : : 250 Контакт Напон DC Околија : : 250 Контакт Напон VAC : : 250 Контакт Напон VDC : : 250. Надворешни Длабочина : : 30 Надворешни Висина : : 69 Надворешна Ширина : : 34 Околија Оперативен Моќ : : 4 Палета на производи : : Zelio RPF Серија Реле Монтажа : : DIN Железнички, Панел Реле Терминали : : Брз Поврзете Реле Тип : : Енергија - Општа Намена SVHC : : Да Се Советува.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите