.

.

Списанието Се Печати Ад: 1979 Oldsmobile Cutlass Салон,Воведување На Америка Одлични Нови Ефикасност Машина;

Списанието Се Печати Ад: 1979 Oldsmobile Cutlass Салон,Воведување На Америка Одлични Нови Ефикасност Машина;

мислење на клиентот:

DEN 406.80
Достапност
Во достапна форма

Оригиналот на 1 страница црна Подготвени за обликување.Кампањата Година : 1973 Година, Oldsmobile Поделба, General Motors.Оригиналната страница 1 црно-бел списание Реклама.Не постер или препечатуваат.Околу 8 X 11 инчи.Може да има светлина работ носат или помали светлина хартија несовршености.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите