.

.

Pro&Семејство 14(инчи.) x 72(инчи.) NSF Зелена Епоксидна 5-Полица за Полнење со 64(инчи.) Мислења.Совршено Решение за Дома, Гаража, Комерцијални, Кујна, Засолништа, Магацин, Ба?

Pro&Семејство 14(инчи.) x 72(инчи.) NSF Зелена Епоксидна 5-Полица за Полнење со 64(инчи.) Мислења.Совршено Решение

мислење на клиентот:

DEN 1159.20
Достапност
Во достапна форма

(5) 14"(инчи.) x 72"(инчи.) shelveseasily држи до 450 кг/секој.Помага да се создаде погодно за складирање решение за вашиот ресторан, хотел, дома, во склад, или гаража.Во собата на полица во вашите акции соба, храна провизии, магацински простор, гаража, или мало област за да се задржи вашите производи организирани.Голем капацитет помага на полица се приспособат на бизнис раст како складирање треба да се развиваат и производ инвентар проширува.Овој метал полица е погоден за широк спектар на апликации.Можете да ја користите оваа чување полиците во различни места, како што се бања, кујна гаража.Алатки, книги,облека,торба и други работи може да биде ставен на овој shelving единица.Создавање вредни вертикална простор со комерцијални одделение NSF зелена епоксидна полица за полнење.NSF Наведени во Оваа точка заверена од NSF International, која се фокусира на јавната безбедност, здравје и животна средина.Оваа NSF зелена епоксидна полица комплет вклучува (5) жица полиците и (4) 64"(инчи.) Мислења.Совршено решение за Дома, Гаража, Комерцијални, Кујна, Засолништа, Магацин, Барака, која помага да се создаде погодно за складирање решение за вашиот ресторан, хотел, дома, во склад, или гаража.За максимална флексибилност, зелени епоксидна слој овозможува употребата или суви или влажни средини, со што на единица повеќенаменски инвестиции и тоа е сигурно да се приспособат на вашите постојано се развива потреби.Супериорен Квалитет Дизајн и Здрав Изградба на Оваа единица е високо-квалитетни дизајн е комерцијални одделение и испорачува сигурен перформанси секој бизнис очекува и потреби.Овој комплет може да се пофали атрактивна жица изградба дека работи добро во предниот дел на куќата на малопродажба, како и екранот простори во вашиот бутик, пазар, или други бизнис сала.Тоа исто така им овозможува соодветен проток на воздух околу чуваат материјали, производи или состојки.Прилагодливи Shelving за Крајна Подвижност Бидејќи мислења се означени во редовно-распоредени интервали и употреба на сплит ракав систем на собранието, полиците можат лесно да се движи повисока или пониска, во зависност од вашите организациски потреби.Сет од 4 сплит ракави е предвидено за секоја полица, кои можат да се сместат импресивен 600 килограми рамномерно распоредени тежина.Исто така, нога е предвидено за секој пост и мора да се користи за соодветна инсталација.На shelving единица бара собранието.Целокупната Димензии : Должина : 72 Инчи Ширина : 14 Инчи Висина : 64 Инчи Капацитет : 2,250 фунти.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите