.

.

Meco Omaha 24B48X Серија 2000 Медиум Должност Протези, 10 Висина, 10 Ширина, 47 Должина (Пакување од 4)

Meco Omaha 24B48X Серија 2000 Медиум Должност Протези, 10 Висина, 10 Ширина, 47 Должина (Пакување од 4)

мислење на клиентот:

DEN 6125.52
Достапност
Во достапна форма

Тип На Производ : Материјал Ракување.Пакет Димензии : 50.0 " L X15.0 " W X15.0 " Х. Земја На Потекло : Сад.Пакет Тежина : 50.0 Lbs.Meco Omaha - 24 B48 X Серија 2000 Медиум Должност Протези, 47"L, за 15'-20' Исправена Конзолни Решетката се Продава Одделно, Вклучува X Bracing (Пакување од 4).Висок квалитет Meco Omaha Серија 2000 Конзолни Решетката е дизајниран за употреба каде потешки капацитети не се потребни.Овој здрав и стабилен решетката е толку удобен и разноврсна како потешки должност полици но со цена пониска за да се одрази намален капацитет.Инсталацијата е брзо и лесно.Полици може да бидат скроени за вашите индивидуални барања.Идеални за чување бар акции, цевки, цевки, граѓа и многу лесен или тешко да парк предмети кои мора да се чуваат надвор од подот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите