.

.

Spclty Гас Рег, Цилиндар, Ar, Тој, N, CGA-580

Spclty Гас Рег, Цилиндар, Ar, Тој, N, CGA-580

мислење на клиентот:

DEN 4543.92
Достапност
Во достапна форма

Професионалното Здравје И Безбедноста.Земја на Manifacturer : сад.Производителот : Харис.Специјалност Гас Регулаторот, Две Фаза, Серија 402 C, Цилиндар Гас Ar/N2/Тој, CGA Врска Влезот 580, Испорака Притисок Спектар 0-125 PSI, Мерачи на Испорака Притисок 200 PSI, Испорака 0-125 PSI, Влезот Мерач 4, 000 PSIG, Мерач Големина 2 Во Телото Кол. 2.125 Во вкупна Должина 9.18 Во, Проток 1000 SCFH (ЕР) Материјал Хром Позлатен Месинг, Штекер Врска 1/4 Во Цревото Barb, Притисок Оценка 3, 000 PSIG, Вклучува Штекер Игла Вентил и Олеснување Вентил.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите