.

.

HM Дигитални BTR-1000 (Пиво), Паметни Дигитални Рефрактометар за, LCD

HM Дигитални BTR-1000 (Пиво), Паметни Дигитални Рефрактометар за, LCD

мислење на клиентот:

DEN 7199.04
Достапност
Во достапна форма

BTR-1000 (Пчела-р) ги Опфаќа Само : Дигитални Refractometer Removable заштитна cover Batteries The Smart Дигитални Рефрактометар дека е секогаш подготвена.Карактеристики : Мерки шеќер процент кај Платон, СЕКРЕТАР, Brix, & Temp Automatic Температурна Компензација (ATC)водоотпорност перат со тече water Auto-оф function Auto светлината прилагодување LCD Display One притисни лесно калибрација.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите